Subiektywne, krytyczne i złośliwe spojrzenie na produkty i filozofię Apple. I nie tylko. Absurd inside.
Kategorie: Wszystkie | Apple | fanboje | iPad | iPhone | iphone 5 | komputery | macbook pro
RSS
piątek, 07 grudnia 2012

Chyba już nic nie uchroni posiadaczy iPhonów i iPadów od przekleństwa życia w rezerwacie. Są do śmierci skazani na używanie tysięcy przejściówek rekompensujących brak gniazdek, których poskąpiły im kutwy z Cupertino.  

Właśnie pojawiło się kolejne ustrojstwo, które - według komentarzy fanbojów - ma dać użytkownikom iGadżetów "swobodę korzystania z peryferiów". No cóż, z równą swobodą można próbować położyć się spać z plecakiem na plecach i łyżwami na nogach. 

 

 

My tu gadu-gadu o karmieniu trolli, a tymczasem akcje Apple znowu pikują jak eksperymentalny ruski samolot pancerny z grycankami w pełnym makijażu na pokładzie. Dostałem właśnie od zaprzyjaźnionego czytelnika materiał, który skłania do głębszej refleksji. Na poniższej rycinie widzimy zestawienie wykresów kursu akcji Apple oraz jego rywala - Microsoftu, w jego najlepszym okresie. Co z tego wynika?

 

 

czwartek, 06 grudnia 2012
Od pewnego czasu Applefobia i jej czytelnicy są nękani przez osobnika, który prawdopodobnie pozamieniał się na głowy z pustakiem żużlowym. Nie będę wam tłumaczył, skąd się biorą trolle, ale widać gołym okiem, że ten biedaczek boryka się z ogromnym niedostosowaniem społecznym i licznymi deficytami emocjonalnymi. No cóż, pewne usterki psychiczne, aczkolwiek dokuczliwe dla otoczenia, nie są karalne i zasługują jedynie na współczucie.
środa, 05 grudnia 2012

Jeśli mieliście wyjątkowe szczęście i udało wam się kupić iPhona 5 bez fabrycznych zadrapań i odprysków lakieru, to i tak wkrótce wyjdzie na jaw, że używanie mu nie służy. Upłynęło już dość czasu od premiery, aby pozbyć się złudzeń. Przecudnej urody Fajfon jest równie odporny na zadrapania jak płyta gipsowo-kartonowa na ostrzał z czołgu Abrams M1.

 

 

wtorek, 04 grudnia 2012

Ostatnie dni spędziłem na walce z grypką i na zabawie Galaxy Note II, więc nie miałem czasu zajmować się duperelami z jabłkowego rezerwatu. Niemniej jednak z dziennikarskiego obowiązku wypada wspomnieć, że Apple właśnie wprowadziło do sprzedaży nowy model swojej podróbki peceta - komputer stołowy typu iMac.  

 


Reklamy

Teksty na zamówienie