Subiektywne, krytyczne i złośliwe spojrzenie na produkty i filozofię Apple. I nie tylko. Absurd inside.
Kategorie: Wszystkie | Apple | fanboje | iPad | iPhone | iphone 5 | komputery | macbook pro
RSS

Apple

czwartek, 15 września 2011
Lekkie pomruki z okolic Cupertino od dłuższego czasu zwiastują nadejście iChmury. Jedni już radośnie wyskakują z ubrań, aby oddać się pieszczocie kropel jabłkowej rosy spuszczanej przez Apple, drudzy zapobiegliwie kupują parasole i inne gumowe zabezpieczenia. Ale skąd w ogóle biorą się chmury?
środa, 07 września 2011
Wciąż podświadomie broniłem się przed uznaniem tego faktu. Wciąż wmawiałem sobie, że mnie to nie dotyczy. Od zawsze nie lubiłem golfów (i matizów :). Noszę bojówki. Jem mięso. Nie boję się jeździć windą, chociaż ma więcej niż jeden guzik. Niestety... stało się. Ja też mam w sobie cząstkę Steva Jobsa...
wtorek, 06 września 2011
Targi Elektroniki Użytkowej IFA 2011 w Berlinie to konsumenckie święto i festiwal innowacji, wytyczających trendy na najbliższy sezon. Największe firmy świata prezentują tam rozwiązania i technologie, które będzie można za chwilę znaleźć w nowych gadżetach. Jeśli masz nerwy ze stali i d.pę z rzemienia, możesz też zaczekać, aż za rok lub dwa Apple "wynajdzie" je na nowo i twórczo zastosuje w swoich urządzeniach.
Ledwo co napisałem o etui, które wbrew zasadom fizyki, optyki i zdrowego rozsądku usiłuje zrobić z iPada 2 kamerę filmową, a już w ręce wpadła mi kolejna informacja, mocno podnosząca poprzeczkę w rywalizacji na bezsensowność ipadowych akcesoriów.
Nie ustają domysły i spekulacje, jak będzie wyglądał iPhone 5. Kolejną pożywką dla fanbojskiej fantazji stała się malutka ikonka ukryta w menu jednego z programów. Pojawiła się nadzieja - matka wszystkch fanbojów - że iPhone 5 chociaż trochę będzie wyglądał jak HTC HD2.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 48

Reklamy

Teksty na zamówienie