Subiektywne, krytyczne i złośliwe spojrzenie na produkty i filozofię Apple. I nie tylko. Absurd inside.
Kategorie: Wszystkie | Apple | fanboje | iPad | iPhone | iphone 5 | komputery | macbook pro
RSS
poniedziałek, 31 maja 2010

think_different_think_straight

obrazek wykorzystano bez uprzejmej zgody Apple ;-)

19:28, ogrodnik.january
Link Komentarze (1) »

Wszystkim, którzy chcieliby tanio kupić iPhona bez zobowiązań, warto polecić prostą sztuczkę. Jak wiadomo, iPhone 3GS 16 GB kosztuje bez abonamentu $599 (źródło: Apple, małym druczkiem na dole strony), co jest kwotą niebagatelną nawet dla osób w kwadratowych okularach.

A przecież wystarczy kupić wysyłkowo najprostszą wersję iPada i tłukąc go kantem o krawężnik spowodować rozwarstwienie obudowy, którą możemy ostatecznie otworzyć za pomocą wideł lub dłuta. Po zlokalizowaniu iPhona sterującego iPadem, ukrytego w obudowie jednej z baterii, wywalamy truchło i atrapę elektroniki do pojemników na surowce wtórne - zgodnie z ekologiczną filozofią Apple: (wyświetlacz do szkła, obudowa do metalu, plastiki do plastiku). Gospodarka zyska cenne surowce, a my cieszymy się nowiutkim iPhonem 3GS za jedyne $499 :-)

Uwaga! Nie dajmy się nabrać na chińskie podróbki - w środku nie ma iPhona, tylko prawdziwa, działająca elektronika!

ipad_inside

18:16, ogrodnik.january
Link Komentarze (3) »

To musiało się stać! Dzięki przejęciu przez Apple działu fotograficznego firmy Canon, w iPadzie będziemy mogli cieszyć się flashem i kamerą o doskonałych parametrach. Szybkość działania flasha i jakość obrazu z kamery zadowolą każdego applefana, gotowego wyłożyć $999 za zestaw. Warto wspomnieć, że wyposażony we własne zasilanie flash nie powoduje szybszego zużycia baterii i nie spowalnia działania iPada, co było wcześniej jednym z zarzutów Steve Jobsa. Właściwie w ogóle nie wpływa na system operacyjny, dzięki rewolucyjnej, opatentowanej przez Apple, technologii polegającej na braku połączenia urządzeń ze sobą. To samo dotyczy kamery. Obecnie firma iCanon pracuje nad podobnymi rozwiązaniami do iPhona.

 

ipad_flash_camera

Jak w swoim oświadczeniu stwierdził były prezes iCanona, Tsuneji Uchida (obecnie na terapii w Apple Mental Hospital), decyzja o fuzji obu gigantów była efektem objawienia, jakiego Uchida doznał po bliższym kontakcie z iPadem. Urazy goją się szybko, a iPad spadający z 18 piętra prawie nie doznał uszczerbku, co dowodzi niezwykle solidnej konstrukcji tego urządzenia.

17:49, ogrodnik.january
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 27 maja 2010
 
1 , 2 , 3 , 4

Reklamy

Teksty na zamówienie