Subiektywne, krytyczne i złośliwe spojrzenie na produkty i filozofię Apple. I nie tylko. Absurd inside.

Warsztat kreatywnego pisania

 

Pisanie, jak każda inna dziedzina twórczości, wymaga obecności talentu (przynajmniej na pół etatu), ale na samym talencie żadne dzieło się nie kończy. Krótkie chwile jasności umysłu trzeba czasem okupić godzinami rzemieślniczej pracy ze słowem. Swój warsztat trzeba sukcesywnie budować i rozwijać, aby sprawne operowanie słowem przyniosło pożądane rezultaty.

Pisanie może być czynnością czysto użytkową albo - przy odrobinie zaangażowania i pasji - inspirującą i kreatywną. Od tego, jak je potraktujesz, jak posłużysz się słowem, nierzadko zależy sukces w komunikacji, powodzenie w negocjacjach, pozyskanie czytelników czy po prostu wywarcie odpowiedniego wrażenia na odbiorcy. 

Jeśli pisanie jest częścią Twojego życia, jeśli zamierzasz blogować, promować swoją firmę, prowadzisz korespondencję lub piszesz opracowania, od których zależy Twoja kariera; jeśli masz chęć do pracy nad sobą i odwagę do eksperymentowania - zainwestuj w siebie i sprawdź, dokąd może zaprowadzić zabawa słowem i gdzie leżą granice wyobraźni

Warsztat kreatywnego pisania przeznaczony jest dla początkujących fascynatów słowa, dla których pisanie jest sposobem na realizację marzeń lub życiową koniecznością. Pod okiem ogrodnika luźno acz odpowiedzialnie, z indywidualnym podejściem, w formie ćwiczeń, zadań i omówień będziecie mieć okazję:  

  • rozwinąć zdolności komunikacyjne
  • zyskać łatwość formułowania wypowiedzi
  • nauczyć się bacznie obserwować rzeczywistość i wyławiać rzeczy istotne
  • opanować umiejętność tworzenia barwnych metafor, dosadnych opinii i celnych point
  • nabrać zaufania dla własnych umiejętności pisarskich

Program warsztatu obejmuje 6 lekcji o indywidualnie dobranej częstotliwości. Materiały do ćwiczeń, prace i omówienia będziemy wymieniać drogą mailową. Cena promocyjna warsztatu to 300 zł, z możliwością kontynuacji i indywidualnego dostosowania do potrzeb. 

Jeśli uważasz, że Twoja odporność na edukację jest większa niż pedagogiczny talent ogrodnika, potrzebujesz indywidualnych konsultacji lub walka ze słowem pisanym jest ponad Twoje siły - możesz uzyskać pomoc w pisaniu lub zamówić gotowy tekst na ustalony temat.  

Więcej informacji o kursie kreatywnego pisania i możliwościach współpracy uzyskasz, pisząc maila do ogrodnika.januarego

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

jabluszkoWróć na główną stronę Applefobii

 

 

 


Reklamy

Teksty na zamówienie