Subiektywne, krytyczne i złośliwe spojrzenie na produkty i filozofię Apple. I nie tylko. Absurd inside.

REKLAMA NA APPLEFOBII

Reklama na Applefobii dotrze do osób interesujących się nowoczesnymi technologiami, aktywnych użytkowników komputerów, telefonów komórkowych i urządzeń audio oraz miłośników absurdalnego humoru :)

Część z nich to użytkownicy urządzeń Apple, ale zdecydowaną większość stanowią ci, którzy cenią sobie zdrowy rozsądek przy wyborze sprzętu do pracy i zabawy :) 

stat 

Jeśli masz produkt lub usługę skierowaną do takiej grupy docelowej, skorzystaj z oferty Applefobii. 

Zgodnie ze statystykami AdTaily, Applefobia ma ponad 150.000 wejść miesięcznie, a wśród stron o tematyce poświęconej Apple dzielnie utrzymuje miejsce w pierwszej dziesiątce w Polsce pod względem popularności. Według Google Analytics ilość odsłon Applefobii sięga 250.000 miesięcznie. I rośnie... :)

Standardowo możesz się zareklamować na Applefobii poprzez system AdTaily lub bezpośrednio z widgetu na blogu. Reklama w tym systemie opiera się na boksie graficznym o rozmiarach 125x125 pikseli, publikowanym na wszystkich stronach Applefobii. Jeśli nie wiesz jak go zrobić - zwróć się do ogrodnika.  

Jeśli masz ochotę na większą, nietypową i intensywniejszą reklamę, pragniesz zostać sponsorem strategicznym :) lub chcesz dowiedzieć się więcej o reklamie na Applefobii, śmiało kontaktuj się z ogrodnikiem. Pomoże, doradzi i opracuje graficznie baner reklamowy.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

jabluszkoWróć na główną stronę Applefobii


 


Reklamy

Teksty na zamówienie