Subiektywne, krytyczne i złośliwe spojrzenie na produkty i filozofię Apple. I nie tylko. Absurd inside.

Teksty na zamówienie

 

GhostWriting

Czasem bywa tak, że mimo wysiłków nic nie przychodzi do głowy. Jeśli życie zmusza Cię do walki ponad siły ze słowem pisanym - uwolnij się od koszmaru i skorzystaj z jedynej w swoim rodzaju okazji. Skontaktuj się ze mną i zamów tekst na potrzebny temat, zgodnie z Twoimi wymaganiami.

 

Teksty autorskie

Poza tekstami tworzonymi na doraźne potrzeby, oferuję również współpracę jako autor i dostawca treści dla portali, blogów, czasopism i wszelkich mediów, gdzie słowo pisane jest istotnym środkiem przekazu.

Recenzje, artykuły tematyczne, felietony, komentarze - to formy dziennikarskie, których podejmuję się najczęściej i z dobrymi rezultatami :) Jeśli jednak masz nietypowe zapotrzebowanie, po prostu zapytaj - nic nie stoi na przeszkodzie, aby uporać się z każdym problemem.

Korzystając ze zgromadzonego doświadczenia w copywritingu (okropne słowo :) i redagowaniu tekstów reklamowych oraz materiałów promocyjnych, oferuję pomoc w budowaniu wizerunku firm i instytucji. Tam, gdzie nie wystarczą obrazki, dobry tekst może czynić cuda :) 

Podejmuję się kompleksowego tworzenia, redagowania i prowadzenia stron WWW, firmowych blogów lub fanpage na Facebooku. To media, których znaczenia w kontakcie z klientami nie można lekceważyć. Warto zadbać, aby posługiwały się żywym słowem i komunikowały się z odbiorcami w taki sposób, aby zachęcić ich do częstych wizyt. 

Nawet małe formy literackie - takie jak jak oferta handlowa, ulotka, portfolio produktów czy celny slogan reklamowy - jeśli zostaną opracowane profesjonalnie, będą skuteczniejsze w sprzedaży produktów i usług Twojej firmy.  

Jeśli zatem szukasz tekstów pisanych kreatywnie, rzetelnie, poprawną polszczyzną, z pasją i zaangażowaniem (oczywiście proporcjonalnie do wynagrodzenia ;), zachęcam do nawiązania kontaktu i skorzystania z mojej oferty. A jeśli w grę wchodzi coś więcej niż słowo pisane - zapraszam do Młyna Artystycznego

 

Kontakt mailowy: ogrodnik.january@gazeta.pl 


Reklamy

Teksty na zamówienie